Czego od Ciebie oczekujemy?

✔ Komunikatywności – praca administratora wymaga rozmowy z klientami oraz wykonawcami

✔ Pogodnego charakteru

✔ Umiejętności obsługi programu Microsoft Word, umożliwiającej swobodne pisanie na klawiaturze oraz redakcję pism

✔ Umiejętności organizacji własnej pracy oraz skrupulatności

✔ Posiadania prawa jazdy kategorii B

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku nie jest wymagane, ale będzie mile widziane

Twoje główne zadania

✔ Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej oraz doręczanie korespondencji

✔ Odbieranie i wykonywanie telefonów od i do klientów

✔ Koordynowanie usuwania usterek – kontakt z technikami, specjalistami z listy kontaktów

✔ Przygotowywanie pism w programie Microsoft Word w oparciu o istniejące szablony

Co możemy Ci zaoferować?

✔ Umowę zlecenie (6 godzin dziennie), a po okresie próbnym – umowę o pracę na 3/4 etatu lub na pełen etat

✔ Wynagrodzenie: XXXX-XXXX zł brutto

✔ Pracę w małym zespole – sprawdź szczegóły – https://www.dobryzarzadca.jgora.pl/zespol

✔ Pracę w dobrej atmosferze

Wyślij nam swoje CV

Prześlij nam swoje CV na adres praca@dobryzarzadca.jgora.pl
Serdecznie dziękujemy!